En Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapmanın pek çok yöntemi bulunuyor olsa da, bu yöntemler içerisinde en çok rağbet göreni ve neredeyse her medyum hoca tarafından kullanılanı, kızıl mum büyüsüdür. Basit bir isme sahip olsa da, doğru şekilde yapılmaması halinde ters tepki gösterebilen, aşık olması istenen kişileri birbirine düşman edebilen bu büyü, hem etkili hem de tehlikelidir.

Kızıl mum büyüsü yöntemiyle kişiler birbirine aşık edilmek isteniyorsa, her şeyden önce aşık edilecek kişilere ait birer eşya bulunmalıdır. Bu eşyaların mutlaka kişilerin üzerinde veya yakınında uzun süre bulunmuş olması, onların enerjileri ile bütünleşmiş olması gereklidir. Duruma göre bu eşya bir takı, toka veya saat gibi aksesuarlar olabilir. Eşyanın metal olması her zaman daha iyi olsa da, eğer metal eşya bulunmuyorsa farklı yöntemler de tercih edilebilir.

Aşk büyüsü yaptırıldığı zaman en yoğun etkiyi ilk haftadan sonra gösterir. Kızıl mum yöntemi ile yapılan büyülerde bu etki daha uzun süreye yayılmıştır. Diğer aşk büyülerinde aradaki muhabbet bir süre sonra kopabiliyor olsa da, kızıl mum yöntemi ile yapılan aşk büyüsünde muhabbet hiçbir zaman kopmaz ve sürekli daim kalır.

Geçmişten beri en kadim duygu olarak bilinen aşk, her daim ön planda olmuş ve sürekli manevi yollardan çözümü aranan bir kavram olmuştur. Kızıl mum yönteminin de bu arayışın sonucunda ortaya çıktığı bilinmektedir. Yöntemin nerede ve ne zaman ortaya çıktığı bilinmiyor olsa da, tarihin e etkili aşk büyüsü yöntemlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Kızıl mum büyüsünde, kişilere ait eşyalar büyü sonunda iade edilir. Eğer kişi eşyayı kullanmaya devam ederse, aralarındaki muhabbet bağı çok hızlı bir şekilde tesis edilir. Eğer eşyayı kullanmaz ve evinde bir yere bırakırsa, birkaç hafta geç de olsa yine etkileri görülür ancak bu etkiler daha kalıcı olur.

Bu büyüde, aralarında aşk duygusu tesis edilen kişilerin bağının kopması imkansızdır. En ağır kara büyü bile yapılsa, onlarca büyü bozma çalışması bile denense, aradaki bağ kopmaz fakat zayıflayabilir. Aradaki bağ her zaman daim kalacağı için, bu aşk büyüsü yöntemi en etkilisi ve uzun ömürlüsü kabul edilir.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s