Aşk büyüsü kaç günde etki eder?

Büyü, tarihin her döneminde sadece bir şeyler elde etmek için değil, toplumun düzenini sağlamak için de önemli bir araç oldu. Özellikle antik medeniyetlerde, toplum düzeninin sağlanması için sıklıkla büyüye başvurulduğu görülmekte. Hükümdarlar kimi zaman halkı kontrol altında tutmak, kimi zaman kendilerini korumak veya başka amaçlarla saraylarında bulundurdukları büyücüler ile çalışmıştır.

Büyü hayatın içindeyken, elbette aşk büyüsü için de farklı bir şey söylemek mümkün değil. Aşk büyüsü de tarih boyunca pek çok medeniyet tarafından kullanılmış, hala da kullanılmaya devam etmektedir.

En eski büyü türlerinden ve amaçlarından biri olan aşk büyüsü, tarih boyunca farklı versiyonlarla karşımıza çıkmış, farklı yöntemler ile uygulanmıştır. Şu anda kullanılan, birbirinden farklı etkilere sahip onlarca farklı aşk büyüsü bulmak mümkün.

Aşk büyüsünün çeşitleri bu derece fazla olunca etkisinde de net bir şey söylemek mümkün değildir. Kimi aşk büyüsü hemen etki ederken, kimisi bir hafta, hatta bir ay sonra ortaya çıkmaya başlayabilir. Aşk büyüsünün ne zaman etki edeceği öncelikli olarak büyünün türüne bağlıdır.

Sadece büyü türüyle de bitmeyen bu durum, büyücü hocanın nefesinin kuvveti ve diğer faktörlerle de doğrudan bağlantılıdır. Eğer büyücü hoca büyüyü doğru uygulamamışsa, aşk büyüsünün etki etmemesine veya yavaş sonuç vermesine neden olabilir.

En hızlı etki eden aşk büyüsü yöntemi kullanılmış, büyü tamamen doğru şekilde yapılmış olsa bile, hocanın nefesinin yetersiz kalması nedeniyle büyünün etkisi azalabilir. Bunun dışında, büyünün uygulandığı kişinin güçlü bir enerjiye sahip olması da direk olarak aşk büyüsünün etki süresiyle bağlantılıdır.

Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurursanız, aşk büyüsünün hiçbir şekilde kesin bir sürede etki etmesini bekleyemeyeceğinizi görebilirsiniz. Kişiye, yapana, yönteme ve daha pek çok farklı faktöre bağlı olarak büyünün etki süresi değişecektir.

Aşk büyüsünün hızlı etki etmesini sağlamak için medyum hocanıza güvenmelisiniz. Doğru bir medyum hocayla çalışarak, hem bilgi açısından hem de nefes açısından işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Pek çok medyum hoca, büyüyü yaptıktan sonra çalışmayı hızlandırmak amacıyla büyüyü yaptıranın uygulaması gereken belli zikirler ve çalışmalar vermektedir. Bu çalışmalara sadık kalarak, yaptırdığınız aşk büyüsünü hızlandırmanız da mümkün.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s